-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Upozornění: Toto je samostatná vnitřní jednotka. Pro kompletní klimatizační systém je třeba ji doplnit o kompatibilní venkovní jednotku.
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 32% po registraci IČO.
Pro slevu 32% se zaregistrujte.
15083,49 Kč s DPH
52 skladem
52 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Vnitřní jednotka KAISAI COMPACT je ideální volbou pro každého, kdo hledá kompaktní a esteticky příjemné řešení pro zajištění komfortu v interiéru. Tato jednotka je navržena s důrazem na moderní design a vysokou funkčnost, aby dokonale zapadla do domácností, kanceláří, apartmánů nebo obchodních prostor.
Její kompaktní rozměry umožňují jednoduchou instalaci i v místnostech s omezeným prostorem, přičemž nabízí široké možnosti nastavení díky různým režimům, jako jsou chlazení, vytápění, větrání a Auto. Tichý provoz zaručuje, že nenaruší vaše každodenní aktivity ani odpočinek, což z ní činí ideální volbu pro klidné prostředí.
Tato jednotka je kompatibilní s venkovními systémy série KAISAI Compact, které zajišťují energeticky úsporný provoz a dlouhodobou spolehlivost. Díky intuitivnímu ovládání nabízí uživatelům maximální pohodlí při nastavování optimální teploty a režimu podle aktuálních potřeb.
360° výfuk vzduchu a invertorová technológia zabezpečují rovnoměrné chlazení i vytápění pro vyšší produktivitu při práci.
Kazetová klimatizace KAISAI COMPACT zajišťuje tichý provoz a příjemné prostředí pro hosty po celý rok.
Kompaktní provedení a účinná filtrace vzduchu vytvářejí optimální klima pro pohodlí hostů i personálu.
Záznam databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 19,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Compact Cassette |
| Barva | Bílá |
| Pro velikost místnosti do | 50 m² |
| Průtok vzduchu | 660/540/300 m³/h |
| Výkon chlazení | 5,3 kW |
| Výkon vytápění | 5,6 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,5 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,1 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 44/41/31,5/25 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 16,2 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 12,7mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 30 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 570 x 245 x 570 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
52 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.