-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 30% po registraci IČO.
Pro slevu 30% se zaregistrujte.
12207,75 Kč s DPH
6 skladem
6 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Parapetní klimatizace KAISAI CONSOLE (série KFAU) je vysoce kvalitní vnitřní jednotka navržená speciálně pro multi-split systémy, které umožňují připojení více vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce. Tato flexibilita činí z multi-split systému ideální řešení pro domácnosti, kanceláře, hotely, restaurace a další prostory, kde je potřeba zajistit klimatizaci ve více místnostech.
KAISAI CONSOLE nabízí moderní design, který esteticky doplní jakýkoli interiér, přičemž její parapetní instalace umožňuje nenápadné umístění u podlahy. Je vybavena dvojitou distribucí vzduchu, která zajišťuje optimální proudění vzduchu směrem nahoru i dolů, což garantuje rovnoměrné chlazení nebo vytápění místnosti.
Tato klimatizace využívá invertorovou technologii, která poskytuje tichý a energeticky efektivní provoz, a je vybavena ekologickým chladivem R32, šetrným k životnímu prostředí. Praktické funkce, jako je časovač, odvlhčování, automatické čištění a režim spánku, zvyšují komfort používání. Ovládání je jednoduché díky intuitivnímu dálkovému ovladači a možnosti Wi-Fi připojení, které umožňuje spravovat nastavení přes mobilní aplikaci.
Parapetní klimatizace zajistí efektivní chlazení a vytápění s kompaktním designem vhodným do moderních domů.
Elegantní a prostorově úsporné řešení pro chlazení a vytápění moderních bytů.
Diskrétní parapetní instalace zaručuje komfortní teplotu a optimální pracovní prostředí bez rušivých prvků.
Záznam databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 18,8 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Console |
| Pro velikost místnosti do | 50 m² |
| Průtok vzduchu | 780/690/600 m³/h |
| Výkon chlazení | 5,0 kW |
| Výkon vytápění | 5,3 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,7 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 41/38/32 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 14,9 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 12,7mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 30 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 2,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 794 x 621 x 206 mm |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
6 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.