-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 36% po registraci IČO.
Pro slevu 36% se zaregistrujte.
46089,08 Kč s DPH
1 skladem
1 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Podlahovo-stropní klimatizace KAISAI KUE nabízí flexibilní a univerzální řešení pro chlazení a vytápění různých prostor. Její design umožňuje instalaci buď u podlahy, nebo pod stropem, což z ní činí ideální volbu pro místnosti, kde je potřeba šetřit prostor nebo optimalizovat distribuci vzduchu.
Klimatizace využívá invertorovou technologii, která zajišťuje úsporný provoz, tichý chod a rychlé dosažení požadované teploty. Ekologické chladivo šetří životní prostředí a splňuje moderní normy. Zařízení je vybaveno funkcemi na odvlhčování, automatické čištění a časovač, což přispívá k vyššímu komfortu a čistšímu vnitřnímu prostředí.
Ovládání je jednoduché díky dálkovému ovladači a možnosti Wi-Fi připojení, které umožňuje spravovat nastavení přes aplikaci. Díky svému výkonu a všestrannosti je klimatizace KAISAI KUE vhodná pro domy, byty, kanceláře, hotely i restaurace.
Úsporné a efektivní řešení, které zajistí pohodlné pracovní prostředí bez rušivých prvků.
Elegantní design a diskrétní instalace vytvářejí komfortní prostředí pro hosty bez rušivých prvků.
Optimální distribuce vzduchu a praktický design zajišťují příjemnou atmosféru pro hosty a efektivní provoz.
Záznam databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 80,2 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | Podlahová/stropní KUE |
| Pro velikost místnosti do | 70 m² |
| Průtok vzduchu | 1192/1023/853 m³/h |
| Výkon chlazení | 7,0 kW |
| Výkon vytápění | 7,6 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A++ |
| Energ. třída (vytápění) | A+ |
| SEER Energ. účinnost | 6,1 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 49/46/43/32 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 60,0 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 28,0 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 43,9 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Ø potrubí | 9,52 / 15,9mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 50 m |
| Ovládací kabely | 4 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 1,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 1068 x 675 x 235 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 890 x 673 x 342 mm |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
| Provozní rozsah – vytápění | -15 / +24 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
1 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.