-
Doručení kurýrem do 30 kg
Do 2–3 dnů
od 300Kč
-
Paletová přeprava nad 30 kg
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Zobrazená cena je maloobchodní (MOC).
Získejte na tento produkt slevu 37% po registraci IČO.
Pro slevu 37% se zaregistrujte.
19035,36 Kč s DPH
3 skladem
3 skladem
Instalaci vnitřní a venkovní jednotky klimatizace smí provádět pouze odborně proškolená osoba s certifikátem. Více informací
Pokud nakupujete jako firma za účelem dalšího prodeje, neváhejte nás kontaktovat.
Do 2–3 dnů
od 300Kč
Do 2–3 dnů
Nad 25000 Kč zdarma
Nástěnná klimatizace KAISAI GEO představuje moderní řešení pro efektivní chlazení i vytápění v obytných i komerčních prostorách. Díky pokročilé invertorové technologii dokáže udržovat stabilní teplotu s ohledem na nízkou spotřebu energie a tichý provoz. Elegantní design v kombinaci s jednoduchým ovládáním – ať už přes dálkový ovladač nebo prostřednictvím Wi-Fi – zajišťuje vysoký uživatelský komfort.
Klimatizace využívá ekologické chladivo, šetrné k životnímu prostředí, a je vybavena vícestupňovou filtrací, která přispívá k čistšímu vnitřnímu prostředí. Model GEO nabízí praktické funkce, jako například rychlé ochlazení, samostatný režim odvlhčování, časovač či možnost temperování, což oceníte během chladnějších období.
Ocenitelnými detaily jsou i automatické čištění výměníku a antikorozní úprava venkovní jednotky, které prodlužují životnost zařízení. Série KAISAI GEO tak přináší spojení moderních technologií, komfortu a spolehlivosti, a to vše v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru.
Spolehlivé a úsporné řešení pro komfortní bydlení.
Estetický dizajn a tichý provoz pro bezstarostné bydlení.
Spolehlivé Wi-Fi ovládání a vícestupňová filtrace pomáhají udržet pohodlné pracovní prostředí a podporují produktivitu.
Díky tichému chodu, elegantnímu dizajnu a všestranným funkcím nabízí hostům příjemný pobyt po celý rok.
Záznam databáze EPREL (včetně energetických štítků a popisů produktů):
| Hmotnost | 40,2 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | GEO |
| Barva | Stříbrná |
| Pro velikost místnosti do | 30 m² |
| Průtok vzduchu | 510/360/300 m³/h |
| Výkon chlazení | 2,6 kW |
| Výkon vytápění | 2,9 kW |
| Energ. třída (chlazení) | A+++ |
| Energ. třída (vytápění) | A++ |
| SEER Energ. účinnost | 8,8 W/W |
| SCOP Energ. účinnost | 4,6 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 37/31/22/19 dB(A) |
| Hlučnost venkovní jednotky | 54 dB(A) |
| Hmotnost vnitřní jednotky | 8,7 kg |
| Hmotnost venkovní jednotky | 26,4 kg |
| Dálkové ovládání | ano |
| Připojení Wi-Fi | Ano |
| Ø potrubí | 6,35 / 9,52mm (kv./pl.) |
| Maximální délka potrubí | 25 m |
| Ovládací kabely | 5 x 1,5 mm² |
| Napájecí kabely | 3 x 1,5 mm² |
| Napájení | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozměry vnitřní jednotky | 835 x 295 x 208 mm |
| Rozměry venkovní jednotky | 765 x 555 x 303 mm |
| Provozní rozsah – vytápění | -25 / +30 °C |
| Provozní rozsah – chlazení | -15 / +50 °C |
Akce
Výprodej
Tepelná čerpadla
Klimatizace
Rekuperace a vzduchotechnika
Profesionální nářadí
Příslušenství a regulace
Instalační materiál
Nářadí elektrické
Příslušenství k nářadí
ProfylaktikaJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
3 skladem
Abychom vám mohli zpřístupnit velkoobchodní ceny, potřebujeme nejdříve ověřit vaši firmu. Po schválení se vám B2B ceny zobrazí automaticky při každém přihlášení.